در چه شرایطی می توانم کالای خود را بازگردانم؟


فرش ترکمنهمه ی تلاش ما در دارامون این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید، به دلایلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر، در مدت زمان 48ساعت بعد از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن اقدام کنید. همه ی کالا های بازگشتی در شرایط اولیه، همراه جعبه ی محصول و بر چسب آن روی جعبه باشد و شماره سفارش یا شماره درخواست مرجوعی ارائه شود. جعبه اصلی محصولات در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد. در صورت استفاده از کد تخفیف به هنگام خرید، از منظر قانونی کد تخفیف مورد نظر مجددا قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا، تنها مبلغ پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد.


کالا را چطور ارسال کنید؟

فرش ترکمن


- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش دارامون جداً، خودداری کنید.
- درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس ایمیل ما ارسال کنید.
- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز را نمی پذیرند، رسید پستی را برای ما ارسال کنید.
- برای ارسال، باید کالا در بسته بندی اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و کارت گارانتی، و ... به همراه کالای اصلی ارسال شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).